Digital Mummy

אמא מאיירת UK מתחילה צעד ראשון

טוב, נתחיל?

אז זהו האתר שלי ובו תוכלו להתרשם מעבודות שאני יוצרת או יצרתי.

אני מעצבת פרילנס שעובדת מהבית ומתמחה במיתוג.

שמי אביטל בנקאי אקטון ובשנת 2009 עברתי ללונדון ללימודי תואר שני במיתוג אסטרטגי של חברות ומאז אני פה, עם כמה תוספות קטנות.

יש לי רקע בעיצוב ואנימציה ובארץ עבדתי בטלויזיה והכנתי פרומואים (קדימונים) לתוכניות טלויזיה. מאוד מעניין אותי עולם הטלויזיה והחלום שלי זה לעבוד באחת הרשתות הגדולות פה.

אולי זה עוד יקרה מי יודע? או אולי לא?

אני נמצאת באופן קבוע על קו תל אביב - לונדון

ובלב ובנשמה אני מאיירת..וסוף סוף הבנתי שאם אני אשלב את האמהות שלי עם התחביב שלי יכול לצאת משהו ממש נחמד?!

והנה תקציר על 6 שנים שלי פה...וכמובן שבהמשיך אני ארחיב ואספר ואייר סיפורים קטנים ומצחיקים שקורים לי בדרך להיות אמא לשתיים.

טליה - בת 4 שנים

שירי בת 15 חודשים

הגענו עם שתי מזוודות, כסטודנטית חייתי במעונות סטודנטים בתוך האוניברסיטה. ממש היה לי כיף הכרתי את לונדון ואת החיים האקדמים מקרוב, כתבתי עבודות, מחקרים ופגישות עבודה צוות סטודנטים מכול העולם הפגיש אותי עם עולם חדש מרתק ומאתגר ופגישות עם השוק המקומי שקשור למדיה ובעיקר עבדתי ממש ממש קשה, בנוסף התחתנתי תוך כדי לימודי תואר שני הצלחתי לארגן את החתונה שלי בארץ.

אחרי הכתיבת התאר המחקרי  טסתי להודו  וכשחזרתי גיליתי לגמרי במקרה שנכנסתי להריון עם בתי הבכורה. בלי הרבה משפחה אוחברות קרובות, ילדתי בלונדון (bushey) די לבד.

התמודדות עם עולם האמהות בפעם ראשונה וחשיפה ראשונה למערכת יחסים חדשה שונה ומאוד מאתגרת.

ותוך כדי שאני לומדת להיות אמא חדשה הבת שלי לומדת עלי להיות הבת שלי

ואני לומדת ליצור מערכת יחסים חדשה עם ביתי טליה.

כמה ספרים שלא קראתי וכמה עצות שלא קיבלתי וביקורות בסופו של דבר לרובינו יש קול פנימי שנקרא ״אמא״ שאומר: ״את יודעת מה הכי טוב לילד שלך״. 

ובשנה הראשונה להיותי אמא פה הלונדון החלטתי ליצור יצרתי לעצמי פה קשרים ו ול״הקים״ רשת חברתית מקומית ותוך כדי למדתי שליצור שבט של נשים ולהקיף את עצמי עם אמהות אחרות - חלקן חדשות וחלקן ותיקות. 

עבדתי במשרה מלאה ושמתי את הקטנה בגן ישראלי פה וכול יום נסעתי וחזרתי חיבקתי שיחקתי ובעיקר עייפתי. ושוב נכנסתי להריון (שני) שנורא נורא נורא רציתי! ההריון השני הגיע (תםםם.תםםם.תםם!!!) חוויתי את תהליך ההריון  קצת בלונדון וקצת בארץ. רק שבארץ שהייתי עם טליה ושהיתי שלושה חודשים בארץ (מחודש חמישי ועד חודש שמיני).איך זה להיות אמא במשרה מלאה לטליה בארץ הקודש ללא מסגרת וליצור שיגרה ? לעומת איך זה להיות אמא במשרה מלאה לטליה פה בלונדון ? (הגן שלה הינו גן פרטי והיא נכנסה ל שלושה אחרי הצהרים מהשעה 13:00 עד 18:00 בערב) מילה אחת. מאתגר נורא!

והינה אני  אמא לטליה ואמא לשירי, אמא במשרה מלאה.  השנה הראשונה היתה נהדרת ומאתגרת גם ככה עשיתי הכול עם אחת אז השניה פשוט הצטרפה למסיבה. עד גיל שנה. ואז...הכול התחיל...ופה מתחיל הסיפור שלי...הסיפור שאותו אני אספר לכם אשתף אתכן עם הדילמות החששות הפחדים התוכניות ובעיקר עם הקשרים ומערכת היחסים שלי עם הבנות ואם האמהות החדשה שלי.

אז הספקתם קצת להבין שאני אוהבת אתגרים ואין דבר שאני לא מסוגלת לעבור או להתמודד איתו.

ואם יש סביבי אנשים שאני פוגשת או אפגוש בדרך הייתי שמחה עם במקום לשפוט הם קצת יבינו מי אני...

מוטו: "את מסוגלת לעבור הכול בחיים כול עוד את כותבת  אותו".

יאללה יוצאים לדרך?....


מוזמנים לעקוב גם באינסטגרם, לחיצה קטנה ממש פה.


https://www.instagram.com/explore/tags/avituly/
2 views0 comments

Recent Posts

See All